Koordynator techniczny (projekt budowy domów letniskowych)

Poszukujemy osoby z umiejętnościami i doświadczeniem technicznym do kilkuosobowego zespołu, którego zadaniem będzie przeprowadzenie inwestycji w zakresie nieruchomości rekreacyjnych. Oferujemy możliwość dużego wpływu na rozwój projektu.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

– Planowanie przebiegu projektu pod kątem technicznym

– Optymalizacja rozwiązań technicznych w celu poprawienia wyniku inwestycyjnego

– Analiza rynku oraz dobór firm wykonawczych i dostawców

– Analiza nieruchomości gruntowych

– Nadzór firm wykonawczych i producentów

Cechy idealnego kandydata na to stanowisko:

– Wykształcenie w zakresie budownictwa lub pokrewnym

– Praktyczna wiedza techniczna w zakresie procesu budowania nieruchomości

– Mile widziane doświadczenie w innych projektach

– Dyspozycyjność czasowa na poziomie 30 godzin tygodniowo

– Samodzielność

– Mocna orientacja na cele i pracowitość

– Przedsiębiorczość

– Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

– Ciekawa i mocno rozwijająca praca w małym zespole

– Posiadanie realnego wpływu na rozwój projektu

– Możliwość nabycia dużego doświadczenia biznesowego

– Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy

– Praca w wygodnym biurze w centrum Krakowa