Pośrednik ds. Najmu

Mieszkalnik to firma zajmująca się inwestycjami w nieruchomości na wynajem głównie na rynku krakowskim. Naszym celem jest zapewnianie wysokiego standardu obsługi dla najemców naszych mieszkań i pokoi.

Obecnie poszukujemy dwóch osób do wynajmu mieszkań w Krakowie

Praca w okresie 25.08 – 05.10

Mile widziane doświadczenie sprzedażowe.

Otrzymujesz gotowy pakiet mieszkań do wynajmu, spotkania umawiasz samodzielnie.

Wynagrodzenie prowizyjne od każdej podpisanej umowy.

Zakres obowiązków:

  • Umawianie spotkań.
  • Prezentacja mieszkań.
  • Przedstawianie warunków wynajmu.
  • Podpisywanie umów rezerwacyjnych.
  • Bieżące wsparcie w sprawach administracyjnych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania.
  • Nowoczesne biuro w Krakowie.
  • Telefon służbowy.
  • Elastyczny czas pracy.

Wymagania:

  • Status studenta.
  • Dobra prezencja.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność.
  • Chęć do pracy i rozwoju.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Otwartość na nowe wyzwania.

Możliwość podjęcia stałej współpracy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz na: rekrutacja@mieszkalnik.info