Koordynator ds. Administracji i Finansów

Mieszkalnik to firma zajmująca się inwestycjami w nieruchomości na wynajem głównie na rynku krakowskim. Naszym celem jest zapewnianie wysokiego standardu obsługi dla najemców naszych mieszkań i pokoi. Obecnie poszukujemy zmotywowanej i przedsiębiorczej osoby na stanowisko: Koordynator ds. Administracji i Finansów

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Bieżąca obsługa procesów finansowych firmy.
  • Prowadzenie rozliczeń najemców oraz obsługi nieruchomości firmy.
  • Współpraca z biurem księgowym.
  • Realizowanie zadań administracyjnych.
  • Analiza rentowności inwestycji w nieruchomości.
  • Optymalizacja procesów operacyjnych w firmie.
  • Współpraca z kancelariami prawnymi i notarialnymi.
  • Analiza i udział w decyzjach inwestycyjnych.
  • Współtworzenie zespołu zarządzającego wynajmem mieszkań.

Cechy idealnego kandydata:

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Zaawansowana wiedza w dziedzinie finansów/księgowości
  • Wysokie kompetencje interpersonalne.
  • Samodzielność myślenia oraz działania.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zakresie rachunkowości lub podobnej.
  • Przedsiębiorczość.
  • Umiejętność dobrej współpracy z ludźmi.
  • Mocna orientacja na cele.
  • Pracowitość.
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy w organizacjach studenckich oraz doświadczenie w prowadzeniu bieżących rozliczeń przedsiębiorstwa

Dla zatrudnionych oferujemy:

  • Ciekawą, różnorodną pracę.
  • Realny wpływ na rozwój firmy.
  • Pracę w młodym zespole w firmie o swobodnej kulturze organizacyjnej.
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy.
  • Pracę w wygodnym biurze w centrum.
  • Lokalizację przy ścieżce rowerowej, stojak na rowery, prysznic dla rowerzystów.

Masz pytania? Napisz na: biuro@mieszkalnik.info