Obsługa najmu
wsparcie dla właściciela

Wynajmij z nami swoją nieruchomość i zarabiaj pasywnie. Oferujemy zarządzanie mieszkaniami na wynajem. Możesz również sprzedać nam nieruchomość w szybki i prosty sposób, za gotówkę i bez pośredników.

Dowiedz się więcej

Wynajem nieruchomości
z gwarantowanym czynszem

Wynajem mieszkań to dzisiaj jeden z najbardziej dochodowych sposobów czerpania korzyści z posiadanych nieruchomości. Wiąże się to jednak z poświęcaniem mnóstwa własnego czasu, pracy i nerwów. Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania i chcesz, aby mieszkanie zarabiało za Ciebie, dobrze trafiłeś. Zajmiemy się za Ciebie zarządzaniem najmem na Twoim mieszkaniu w formie podnajmu z gwarantowanym czynszem. Pozyskiwanie najemców i ich obsługa pozostanie po naszej stronie podobnie jak ryzyko pustostanów.

1. Prezentacja
nieruchomości

Pokaż nam Twoje mieszkanie. Ocenimy jego potencjał pod kątem wynajęcia i współpracy między nami.

2. Nawiązanie
współpracy

Przedstawimy Ci nasz system współpracy i zaproponujemy warunki najmu. Dostaniesz wzory umów i wszystkie inne potrzebne dokumenty.

3. Remont
i wykończenie

Jeśli Twoje mieszkanie będzie wymagać remontu, odświeżenia bądź dostosowania do wymagań najemców, przedstawimy Ci nasz plan remontu. Chętnie przeprowadzimy kompleksowo te prace, a koszty możemy podzielić pomiędzy nas.

4. Długi okres najmu z gwarantowanym czynszem

Wynajmiemy od Ciebie mieszkanie na 3-10 lat, gwarantując stały miesięczny czynsz. Od teraz jedyne co będziesz musiał kontrolować, to comiesięczny wpływ gotówki na swoje konto. Zapewniamy obsługę najmu.

Skup nieruchomości

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą swojej nieruchomości w szybki i sprawny sposób, za gotówkę i bez prowizji dla agenta - dobrze trafiłeś. Interesują nas mieszkania z rynku wtórnego. Chętnie kupimy również te, które nadają się do generalnego remontu, są w złym stanie technicznym, zadłużone, lub z innymi problemami. Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twojej nieruchomości.