Mieszkania inwestycyjne
wsparcie dla inwestora

Kupno mieszkania jest obecnie jedną z najlepszych inwestycji, która gwarantuje pewną i bezpieczną i zyskowną lokatę kapitału. Przygotowujemy od A do Z indywidualne mieszkania inwestycyjne - gotowce przeznaczone do zakupu przez inwestora, specjalnie wyremontowane, wyposażone i urządzone w sposób, który ma zagwarantować ich łatwą wynajmowalność, przekładając się na wysoką stopę zwrotu dla inwestora. Jesteś zainteresowany? Pomożemy Ci.

Dowiedz się więcej

Kupno mieszkania inwestycyjnego

1. Określenie zapotrzebowania

Porozmawiajmy o Twoich celach. Wspólnie zbudujemy wizję Twojej inwestycji z uwzględnieniem kapitału, którym dysponujesz w gotówce bądź kredycie.

2. Wyszukiwanie
nieruchomości

Wyszukujemy wartościowe mieszkania, których układ pozwala zmaksymalizować ich korzystny wynajem znajdujące się w lokalizacji odpowiedniej dla potencjalnych najemców na przykład blisko uczelni, komunikacji miejskiej, gastronomii i sklepów.

3. Remont
i wykończenie

Przeprowadzamy remonty przy pomocy sprawdzonych ekip wykonawców i wykańczamy mieszkania w sposób atrakcyjny dla potencjalnego najemcy, co gwarantuje łatwą wynajmowalność.

4. Gwarantowany
czynsz

Mieszkanie wynajmujemy od właściciela na okres 5-10 lat z prawem do dalszego podnajmu na pokoje. Po naszej stronie jest pozyskanie i obsługa najemców oraz kompleksowe dbanie o mieszkanie inwestycyjne. Dzięki temu możesz cieszyć się gwarantowanym zwrotem z inwestycji i pasywnym dochodem przez okres 10 lat.